Hakkımızda

Dış ticaret ve pazarlama alanındaki uzun yılların verdiği tecrübeyle kurulan EXPOTURKISH/TURKUAZ Dış Ticaret, ülkemize maksimum katkı sağlamak ve Türk ürünlerini yurt dışında hak ettiği yere getirmek amacıyla KAYSERİ'de kurulmuştur. 

İthalat ve ihracat hedefiyle faaliyetlerine başlayan EXPOTURKISH  Dış Ticaret, Dış ticaret bilgisi ve birçok ülkede oluşturduğu temsilcilikler ile  hem kendi ürünlerini hem de çözüm ortağı tedarikçi birçok firmanın ürünlerini yurt içi ve dışına ihracat ve ithalatını gerçekleştirmektedir.

Güven ve kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibiyle çözüm ortaklarıyla Dünya Pazarında söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Çelik kapı ve Çelik kapı ahşabı üretimi ile Mobilya Gıda,İçecek ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda diğer ürünlerin tedariki konusunda profesyonel hizmet veren bir firmayız ,

İHRACAT VE İTHALAT YAPILAN ÜLKELER

Başlıca ihracat yapılan  ülkeler, Avrupa,, Azerbeycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya,  Mısır, İran,  Cezayir, Fas, Suudi Arabistan Irak, Kuveyt, Ürdün, Libya, İngiltere, Tunus, Sudan, Avustralya, Katar, Kanada, Nijerya  ve diğer Ülkeler

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.